Esmatasandi ja keskastme juhi koolitus

Ükskõik, kas olete uustulnuk juhiametis või soovite oma praeguses juhtimisrollis olla enam efektiivsem, on teie ees seisvad väljakutsed erineva kuju ja suurusega. See võib olla ettekanne kehvast sooritusest või ülemuse viimasel hetkel tähtsa ülesande määramine või uus ärivõimalus, mis teile pihku torgatakse. Nendes olukordades oma täieliku potentsiaali saavutamiseks peate omandama uue äri- ja isiklike oskuste komplekti sellelt koolituselt.

Antud koolitus on sümbioos juhtimist puudutavast teooriast ning praktilisetest näidetest ning harjutustest.

Koolitusel tutvustame erinevaid juhtimise metoodikaid, et anda osalejatele teadmised, oskused ning valmisolek tööks juhina.

Sihtrühm: Kindlasti värsked juhid ning ka juba kogenud esmatasandi ja keskastme juhid, kes soovivad oma juhtimustulemusi parandada.

Koolituse tulemusena osaleja:

  • teab, millised on organisatsiooni huvipoolte ootused juhirollile

  • teab, milline on inimkäitumineja kuidas luua töötav meeskond

  • teab, kuidas ennast ja meeskonda arendada

  • teab, erinevaid juhtimismeetodeid, et paindlikult meeskonda juhtida

  • teab, tõhusa delegeerimise, eesmärgistamise ja tagasisidestamise põhimõtteid

  • teab, kuidas toimub efektiivne enda juhtimine ajas

  • teab, kuidas toimub tegevuste ja tulemuste mõõtmine

Koolitaja: Arved Liivrand

Arvedil on pikaajaline kogemus suurte ettevõtete juhtimisel ja meeskondade arendamisel.

Alustanud oma juhi karjääri teenuse kvaliteedi alal viis ta esimese teenindusettevõttena Eestis ESS Grupi 1997 aastal ISO 9001 kvaliteedisertifikaadini. Aastal 2003 käivitas Arved tänase ISS-i eelkäia Minu Vara müügi- ja teenindusosakonna. Müügijuhtimisse sukeldudes läbis Arved FranklinCovey spetsiaalselt müügitiimidele mõeldud koolitusmetoodika Helping Clients Succeed ja sertifitseeritud konsultandina viis läbi müügikoolitusi Eesti ettevõtetele. Hiljem töötas Arved kuus aastat U.S. Invest juhtimiskonsultandina Eesti kapitalile kuuluvates ettevõtetes äri arendamisel Venemaal ja Ukrainas. Arved omab mehaanikainseneri magistriraadi TTÜ-st ja ärijuhtimise magistrikraadi EBS-st. Peale MBA lõpetamist täiendas Arved ennast San Jose State University internatuuris projekti juhtimise erialal. On olnud EBS-is projektijuhtimise õppeaine lektor. Omab ISO 9001:2015 juhtaudiitori sertifikaati.

Võta ühendust

"Juht on see, kes suudab segadusest välja tuua lihtsuse, korrapäratusest harmoonia ning raskustest võimaluse." - Albert Einstein

Võta ühendust - jäta oma andmed ning kontakteerume esimesel võimalusel, või helista +372 501 3947
Gift!

Tasuta
E-õppe keskkond

Vajuta minu peale et lähemalt uurida!

Iga koolituse tellimusega tuleb kaasa tasuta E-õppe keskkond!