SPIN müügimetoodika

SPIN müügimetoodika õpetab tehnikaid, et aidata müüjatel omandada müügivestluste kunsti. Võib ka öelda, et see metoodika aitab viia kliente niinimetatud “ostu režiimi“. Kõigile meile meeldib osta, aga kellelegi ei meeldi, kui meile “müüakse“. Kõige parema tulemuse saavutame müügis, kui õigel ajal küsida õigeid küsimusi. Aga millised ja millal?

Kui sa oled müügitööl ja tooteportfellis on midagi keerukamat kui pudi-padi, siis tasub SPIN müügimetoodika omandamist kaaluda. See metoodika on arendatud Inglise uurijate poolt 12 aasta jooksul, kus jälgiti ca 35 000 müügijuhtumit. SPIN akronüüm tuleneb Situation, Problem, Implication, Need-payoff küsimustest, mida professionaalsed müügiinimesed müügiprotsessi käigus küsivad. Kui mitu küsimust on sinu müügikõnes ja millised need on?

5 eelist, mis SPIN teie firmasse toob:

Sihtrühm

Nii uued, kui ka juba kogenud müügitöötajad, kes soovivad oma müügitulemusi parandada.

SPIN koolitus on ülimalt praktiline. Osalejad võtavad kaasa oma olemasolevad müügijuhtumid ja "tooted". 80% harjutusi on kirjalikud grupitööd, mille tulemusena valmib küsimuste andmebaas, mida edaspidis müügitöös saab kasutada.

Koolituse eesmärk

Koolitajast: Arved Liivrand

Arvedil on pikaajaline kogemus ettevõtete juhtimisel ja meeskondade arendamisel.

Müügijuhtimise tuleristseid sai Arved aastal 2003 kui oli vaja käivitada tänase ISS-i eelkäia firma Minu Vara müügiosakond. Ligikaudu 50 % Tallinna kortermajade turust õnnestus järgnevate aastate jooksul hõivata. 2008 läbis Arved FranklinCovey spetsiaalselt müügitiimidele mõeldud koolitusmetoodika Helping Clients Succeed koolituse ja sertifitseeritud konsultandina viis läbi müügikoolitusi Eesti ettevõtetele. Hiljem töötas Arved kuus aastat U.S. Invest juhtimiskonsultandina Eesti kapitalile kuuluvates ettevõtetes äri arendamisel Venemaal ja Ukrainas. Aastal 2016 olid Arved tuhandeliikmelise firma USS Security juhatuse esimees. Juurutades firmas põhimõtte “müüvad kõik“ kasvatas ta 12 liikmelisele müügimeeskonna ca 50 liikmeliseks. Müügikäive kasvas vastavalt +1 MEUR. Arvedil on mehaanikainseneri magistriraadi TTÜ-st ja ärijuhtimise magistrikraadi EBS-st.

Võta ühendust

"Inimesed ütlevad sageli, et motivatsioon ei kesta. Nii nagu peseminegi - sellepärast me soovitame seda iga päev." - Zig Ziglar

Võta ühendust - jäta oma andmed ning kontakteerume esimesel võimalusel, või helista +372 501 3947
Gift!

Tasuta
E-õppe keskkond

Vajuta minu peale et lähemalt uurida!

Iga koolituse tellimusega tuleb kaasa tasuta E-õppe keskkond!